Укр. Рос.
Головна сторінка

Облаштування будинку за Фен-шуй.

 Облаштування будинку по Фен-шуй.
За матеріалами книги Іллі Мельникова     
" Фен-шуй. Облаштування будинку. "     
А також з інших джерел Інтернет     
Шановний Читач - після ознайомлення з Книгою     
рекомендую Вам замовити її паперове видання.     

     В останні роки стародавнє китайське мистецтво Фен-шуй стає все більш популярним, хоча воно так само і набуло репутації надто складного для повсякденного використання.
     Дана книга є чітким і практичним посібником з роботи з позитивною енергією в домашніх умовах і на робочому місці, а також вона пояснює, як протидіяти накопиченню негативної енергії.
     Книга присвячена облаштуванню будинку згідно з принципами Фен-шуй. Тут докладно розказано основні правила Фен-шуй щодо огорож, воріт, гаража; про орієнтацію, вимоги розміщення та інтер'єр вхідних дверей; про вітальню та її форми; про візерунки та форми при оздобленні кімнат; про розташування, форму та інтер'єр, двері та меблі в спальні, дитячій кімнаті, домашньому кабінеті, кухні, їдальні, а також у туалеті та ванній кімнаті. Крім того, в книзі представлена ??інформація про сходи та плавальний басейн.
     Особливу увагу у книзі приділено дотриманню правил при новосілля, ремонті та будівництві будинку.

Зміст.

     Огорожа, ворота та гараж      Вхідні двері       Вітальня      Візерунки та форми при обробці кімнат      Подружня спальня      Спальні інших членів сім'ї      Розташування ліжка      Дитяча кімната      Домашній кабінет      Кухня та кухонна плита      Їдальня      Туалет та ванна кімната      Сходи      Плавальний басейн      Новосілля, будівництво та ремонт будинку
 На початок сторінки